Yaz Aylarında Çiftlerin Tercih Edebileceği En Şık Düğün Konseptleri

Unutulmaz bir düğün için olmazsa olmazlar arasında elbette düğün konsepti gelmektedir. Özellikle son yıllarda neredeyse her düğünün bir teması bulunmaktadır. Her zevke ve her mevsime göre tercih edilebilecek bu konsept seçenekleri; nikah şekerinden davetiyeye, düğün pastasından mekanın dekorasyonuna kadar pek çok seçime ilham olabilir. Bu yazımızda düğün mevsimi olan yaz ayları için şık düğün konseptlerine yer vereceğiz. İşte yaz aylarında çiftlerin tercih edebileceği en şık düğün konseptleri!

Papatya konsepti

Yazın habercisi papatyalar, yaz düğünlerinde tercih edebileceğiniz şık konseptler arasında yer alıyor. Düğününüze renk katacak bu güzel çiçekleri dekorasyonun her kısmında rahatlıkla kullanabilirsiniz (Damat yaka çiçeği, gelin saçı, gelin çiçeği…). Papatyaları ayrıca yazın canlı renkleri ile bir arada kullanarak ortamın enerjisini canlı tutabilirsiniz.

Deniz düğün konsepti

Yaz Aylarında Çiftlerin Tercih Edebileceği En Şık Düğün Konseptleri

Yaz aylarının en popüler düğün konsepti olan deniz teması, bu yıl da rahatlıkla tercih edilebilir. Deniz teması için deniz kenarı mekanları tercih edebilir; süslemelerde mavinin her tonunu kullanabilirsiniz. Dekorasyona deniz yıldızlarını, çapaları, deniz kabuklarını kullanarak renk katabilirsiniz.

Limon düğün konsepti

Yaz Aylarında Çiftlerin Tercih Edebileceği En Şık Düğün Konseptleri

Enerjinin rengi olan sarıyı seven bir çiftseniz siz de düğününüzde limon teması tercih edebilirsiniz. Bu temada beyaz gelinliğinizi sarı ayakkabılarla tamamlayabilir, dekorasyonda limon renkleri olan sarı ile yeşili bir arada kullanabilir; böylece iç açıcı bir ortam yaratabilirsiniz.

Kelebek düğün konsepti

Yaz Aylarında Çiftlerin Tercih Edebileceği En Şık Düğün Konseptleri

Yaz ayları için tercih edilebilecek şık düğün konseptlerinden biri de kelebek teması olabilir. Kelebek teması için kelebeği gelinliğinizden aksesuarlarınıza, davetiyeden pastanıza kadar her yerde kullanabilirsiniz. Eminiz bu kelebekler, düğününüze oldukça neşeli bir hava katacaktır!

Gökkuşağı düğün konsepti

Yaz demek renk demek! Siz de bir yaz düğünü için gökkuşağı temasını tercih edebilir; gökkuşağının tüm renklerini düğününüzde kullanabilirsiniz. Mekanın süslemeleri, davetiye, düğün pastası ve hatta gelin ayakkabısını birbirinden canlı ve farklı renkler arasından seçebilirsiniz.

Renge göre düğün konsepti

Düğün temanızı yalnızca en sevdiğiniz renge göre belirleyebilirsiniz. Temanız için en sevdiğiniz rengi seçmeniz yeterli! Sonra bu rengi dekorasyonda, süslemelerde ve aksesuarlarınızda kullanarak hayalinizdeki düğünü gerçekleştirebilirsiniz.

Şeffaf düğün konsepti

2019 düğün trendlerinde daha çok şeffaf tasarımlar karşımıza çıkıyor. Siz de muhteşem bir yaz düğünü için düğün konseptinizde sadeliği tercih edebilirsiniz Bunun için dekorasyonda şeffaf ögeleri gold ve bakır gibi renklerle birlikte kullanabilir; son derece sade ve şık bir tema yakalayabilirsiniz.

Bohem düğün konsepti

Özgür ruhlu ve doğal bir düğün gerçekleştirmek istiyorsanız bohem düğün teması tam size göre olabilir. Bu tema için dekorasyonda uçuk sarı, şeftali, pudra toları, açık mavi, lavanta gibi renkler tercih edebilir; ortamda beyaz ahşap sandalyeler, içi kurumuş çiçek dolu küçük saksılar, kokulu mumlar kullanabilirsiniz.

 

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Dünyanın En Göz Alıcı Düğün Seremonileri

Romantik ve Tarihi Bir Mekânda Düğün Yapmanın 10 Avantajı ve Farkı

Kış Aylarında Düğün Yapacaklara Hayat Kurtarıcı Öneriler

İstanbul’da Görkemli Bir Düğün İçin Tercih Edebileceğiniz 8 Otel

Unutulmaz Bir Düğün Yapmak İsteyen Çiftler İçin 7 Öneri

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Çocuklarınızla Birlikte Gezebileceğiniz Müzeler

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün bütün dünya çocuklarına armağan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, her yıl 23 Nisan’da büyük bir coşkuyla kutlanıyor. Siz…

Daha Fazla Bilgi

Ailenizle Birlikte Gerçekleştirebileceğiniz Keyifli Hafta Sonu Etkinlikleri

Hafta sonları aileyle birlikte vakit geçirmek, yeni anılar biriktirmek ve yoğun iş günlerinin stresinden biraz uzaklaşmak için mükemmel bir zaman! İş yoğunluğuna kısa bir ara verdiğiniz…

Daha Fazla Bilgi

İletişime Geçin