GÖRKEMLİ DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI

Sonsuz Aşkların Vazgeçilmez Mekanı

EN ÖZEL GÜNÜNÜZ İÇİN ŞEHRİN EN ROMANTİK NOKTASI

KALICI ANILARIN EŞSİZ MEKANI

Pera Palace Hotel; özel olarak hazırlanan menü alternatifleri, zarif süslemeleri ve alanında uzmanlaşmış ekibiyle tarihin kalbinde, İstanbul’da seçkin misafirlerini bekliyor.

Yıllar boyunca gülümseyerek hatırlanacak bir düğün organizasyonu hayal edin… Pera Palace Hotel, yepyeni bir hayata adım attığınız düğün organizasyonunuza nostaljik ve zarif mekanları ile ev sahipliği yapıyor.

Küçük gruplar halinde yapılan organizasyonlardan 220 kişilik davetlere kadar misafir ağırlama kapasitesi ve kendine has tarihi kimliği olan mekanlarda, düğün gününüze zarafet katacak anılar biriktirin.

Pera Palace Hotel; özel olarak hazırlanan menü alternatifleri, zarif süslemeleri ve alanında uzmanlaşmış ekibiyle birlikte mutluluğunuza mutluluk katmak için tarihin kalbinde, İstanbul’da seçkin misafirlerini bekliyor.

Yılların tecrübesi ile alanında uzmanlaşmış ekibimizle görüşmek için bizi arayabilir veya mekanların nostaljik dokusunu yakından görmek için otelimizi ziyaret edebilirsiniz.

Pera Palace Hotel’de görkemli bir düğün organizasyonu planlamak için iletişim bilgilerinizi sales@perapalace.com adresine iletin, size dönüş sağlayalım.

İletişime Geçin