SAĞLIK & GÜVENLİK

Pera Palace Hotel olarak misafirlerimize lüks ve konfor dolu konaklama deneyimleri yaşatıyoruz.  Değişen pandemi koşullarında bizler için sağlığınız ve konforunuz  önceliğimizdir.

Hijyen ve temizlik standartlarını büyük bir ciddiyetle ele alıyoruz. Yönetim ekibimiz Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün coronavirüs (COVID-19) ile ilgili olarak yayınladığı tüm bildirileri takip etmekte ve yayınlanan prosedürleri harfiyen uygulamaktadır. Sağlık ve güvenlik önlemlerimiz yalnızca COVID-19 değil, birçok farklı virüse karşı korumaktadır. 

Herhangi bir talebiniz veya ihtiyacınız olması durumunda sizlere memnuniyetle yardımcı olacağız.

Sağlık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı genelgeleri ve COVID-19 önlemleri kapsamında, misafirlerimizin otel içerisinde maske takmaları zorunludur. COVID-19 genelgeleri sebebi ile otelde sunulan hizmetlerde kısıtlamalar olabilir.

Detaylı bilgi için; 0212 3774000

 

Yerel & Ulusal Düzenlemeler

Türk hükümeti tarafından ülkemizde uygulanmakta olan kurallardan önemli detaylar, aşağıda erişiminize sunulmaktadır:

 

Ülkeye Giriş İçin Gerekli Belgeler

Diğer ülkelerden gelen vatandaşlar, kendi ülkelerindeki Türkiye Büyükelçiliği’ne vize almak için başvurmalıdır. Tüm yolcuların ülkeye girişlerinde geçerli bir seyahat belgesi olmalıdır.

Ülke listesi için tıklayınız.

*Yukarıdaki belirtilen bilgiler seyahatiniz için bilgi amaçlı ve yardımcı bilgilerdir, yasal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içermektedir, güncel bilgilerin doğruluk sorumluluğu ve link güvenliği tarafımızdan bağımsızdır.

İletişime Geçin