KENDİNİ YENİLEME ZAMANI

PERA SPA By SPA LUXURY

KENDİNE DEĞER KAT

Pera Palace Hotel’in tarihi dokusuyla iç içe konumlanarak 400 m2’lik geniş bir alanda lüks spa deneyimi sunan Pera Spa By Spa Luxury, geçmişten gelen geleneksel birikimlerini lüks ve modern bir sunum anlayışıyla misafirleri için titizlikle hazırlıyor.

Pera Spa By Spa Luxury; özel masaj ve hem kadınlara hem de erkeklere özel olarak oluşturulan cilt bakımı paketlerine ek olarak geleneksel Türk hamamı, buhar banyosu, jakuzi ve sauna eşliğinde sessizlikle baş başa kalabileceğiniz, sıcak su ve özel seçilmiş sabunların kokusuyla rahatlayabileceğiniz, kendinize ayırdığınız zamana değer katabileceğiniz bir deneyim sunuyor.

Pera Palace Hotel’de konaklayan misafirlerini olduğu gibi otelde konaklamayan misafirlerini de aynı özenle ağırlayan Pera Spa By Spa Luxury; ergonomik Technogym ekipmanlarıyla zenginleştirilmiş fitness merkezinde spor yapabilmeniz ve jet stream özelliğine sahip kapalı havuz ve jakuzide rahatlatıcı vakit geçirebilmeniz için sizleri bekliyor.

QR kodu okutarak veya linke tıklayarak menümüzü inceleyebilirsiniz.

MENÜ

MASAJLAR

Özel Masajlar

Seçkin konukları için daima özenli ve titiz olan Pera Spa By Spa Luxury, uzman terapistler eşliğinde sunduğu masaj imkânlarıyla keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. Klasikler arasında yer alan Aroma Masajı, Spor Masajı, Dinlendirici Masaj, Klasik Masaj ve Derin Doku Masajı keyifli vakit geçirmenize yardımcı oluyor. Ayrıca Bali Masajı, Sıcak Taş Masajı, Hindistan Baş Masajı ile birlikte dünyanın farklı bölgelerine ait kültürlerden gelen masajları da deneyimleyerek yorgunluğa veda edebilirsiniz.

Orient Express Bakım Paketi

Vakti az olan konuklar için yalnızca 60 dakika süren, geleneksel Türk hamamında kese ve lokal masajdan oluşan rahatlatıcı, özel ve keyifli bir bakımdır

Greta Garbo Güzelliği Paketi

Greta Garbo’ya ithaf edilen bakım seansı, Vinoble Refresh ve rahatlatıcı yüz masajı ile birlikte besleyici ve yoğun bir maskeyle başlayarak vücudu ölü derilerden arındıran 45 dakikalık bir kese seansıyla devam etmektedir.

H.E.L.L.L Jetlag Fix Paketi

Bu bakım, Pera Palace Hotel’de konaklayan dünyanın ilk pilot takımına ithafen isimlerinin baş harflerinden yola çıkılarak oluşturulmuştur. (Henry H. Ogden, Erik Nelson, Lowell H. Smith, Leslie Arnnol, Leigh P. Wade) Konuklarını uçuş sonrası Jetlag etkisinden arındırmak ve rahatlatmak için geleneksel Türk Hamamında ılık esansiyel yağlar kullanılarak uygulanmaktadır.

PERA SPA By SPA LUXURY’DE BİR GÜN

İhtiyaçların Belirlenmesi

Spa merkezimizle ilk tanışmanız sırasında öncelikli olarak resepsiyonistimiz gerekli olan ihtiyaçlarınızın belirlenebilmesi için kısa bir konsültasyon yaparak size en uygun terapiyi belirleyecektir. Herhangi bir sağlık sorununuz veya özel bir probleminiz varsa bu durumu resepsiyon görevlisiyle paylaşmanızı özellikle rica ederiz.

Terapinize Başlarken

Terapi için konuk olduğunuz merkezimizde ihtiyacınız olan bütün materyaller tarafımızdan karşılanmaktadır. Özel bir giysinin giyilmesine ya da getirilmesine gerek yoktur.

Spa Kuralları

Gizliliğiniz spa kullanımınız boyunca korunmaktadır.
Bakımınızın daha verimli olabilmesi için sauna ve buhar kullanımı önerildiğinden, terapinizin başlama saatinden 20 dakika önce merkezimize gelmiş olmanız gerekmektedir.
Spa merkezi içerisinde telefonunuzu sessize alarak kullanabilmeniz mümkündür.
16 yaşın altındaki çocukların spa merkezine girişleri uygun bulunmamaktadır.
Almış olduğunuz randevuya gelememeniz durumunda 3 saat önceden haber vermenizi rica ederiz.

Size özel sağlıklı yaşam uygulamaları ile yenileyici bir deneyim için SPA menümüzü keşfedin.

Pera Spa By Spa Luxury’de eşsiz bir spa deneyimi yaşamak için iletişim bilgilerinizi [email protected] adresine iletin, size dönüş sağlayalım.

İletişime Geçin