KULLANIM VE ŞARTLAR

Yasalar ve kurallar gereği rezervasyon yapabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Yasalar ve kurallar gereği otele giriş anında geçerli bir kimlik belgesi göstermek ve beyan etmek zorunludur.

Otel iptal prosedürü; iptal prosedürümüz giriş gününden önce 24 saattir. Daha geç bildirilen iptallerde 1 gecelik oda ücreti tarafınıza faturalandırılacaktır. Herhangi bir nedenle otele giriş yapılmaması ve yukarıda belirtilen iptal tarihinden sonra iptal veya tarih değişikliği durumunlarında, 1 gecelik oda ücreti verilen kredi kartından tahsil edilecektir. Misafirin erken çıkış yapması halinde, otel kalan gecelerin tamamını tahsil etme hakkını saklı tutar.

Aksi belirtilmedikçe, garantili rezervasyonlar giriş tarihinden bir gün öncesine kadar herhangi bir ücret talep edilmeden değiştirilebilir veya iptal edilebilir. Belirtilen süreden sonra gelen değişiklik veya iptal talebi için bir gecelik oda ücreti talep edilmektedir.

İlave yatak konulabilen bütün odalarda fiyatlandırma yatak ve gece başına 60 Euro + %8 KDV’dir.

Çocuk politikası; 0–6 yaş çocuklar ebeveynleri ile aynı odada en fazla bir ek yatak konularak ücretsiz konaklamaktadır. 6–12 yaş arası çocuklar için ilave yatak ücretine %50 indirim uygulanarak 30 Euro + %8 KDV olarak fiyatlandırılmıştır.

Otelimizin standart giriş saati 15.00 ve çıkış saati ise öğlen 12.00’dir.

Erken giriş yapmak isteyen misafirlerimize odalarının müsait olması durumunda yardımcı olunmaktadır. Kesin erken giriş talebi için rezervasyonların bir gece öncesinden yapılması tavsiye edilmektedir. Geç çıkış talebi otelin takdirine ve ekstra ücrete tabidir.

Otel’in “Kişisel Verilerin Korunması” prosedürüne buradan ulaşabilirsiniz.

İletişime Geçin