GRAND PERA STUDIO KING ROOM

GRAND PERA STUDIO KING ROOM

Zaman, içinde bulunduğunuz hayatın kıyısından kıvrılarak unutulmaz anılara doğru uzun bir yolculuğa çıkıyor ve sizi de yanında götürüyor. Grand Pera Odaları, geçmişle geleceği iç içe sunan konforuyla eşsiz bir konaklama imkânı sunmak için misafirlerini bekliyor.

Grand Pera Stüdyo Odaları, bir zamanlar “Les Petits Champs” yani “Küçük Meydan” olarak adlandırılan Tepebaşı manzarasına ev sahipliği yapmakla birlikte geçmişin gizemli izlerine doğru uzanmaktadır. Sizin için özenle hazırlanmış olan odalarda konaklarken tıpkı eski zamanlarda olduğu gibi geçmişten izler taşıyan tarihi evleri gören sokaklarla baş başa kalabiliyorsunuz ve geçmişin ihtişamına modern zamanın ortasından bakabiliyorsunuz.

Yaşanmışlıklara dair manzaraların yenilenen kentlerde yaşamaya devam etmesi eşsiz bir güzelliğin habercisidir. Tarihin en önemli kentlerinden biri olan İstanbul da aynı geçmişe sahip ve her köşesinde yaşanmışlıklar barındıran kentler arasında yer almaktadır. Her odasında ayrı bir geçmiş zaman hatırası sunan Pera Palace Hotel, İstanbul’da sizleri bekliyor.

ODA ÖZELLİKLERİ

Şehir Manzaralı

Oturma Alanı

Kablolu TV

Kablosuz İnternet

Uydu TV

Nespresso Makinesi

Minibar

Bornoz

Saç Kurutma Makinesi

Oda Kasası

Sigara İçilemez

Evcil Hayvana İzin Verilir

İletişime Geçin