GRETA GARBO CORNER ROOM

GRETA GARBO CORNER ROOM

Pera Palace Hotel’in en özenli tasarımlarıyla oluşturulan Greta Garbo Köşe Odaları, seçkin konukları için özel olarak hazırlandı.

Greta Garbo Köşe Odaları, adını 1924 yılında bir film çekimi için İstanbul’a gelen, Yüzyılın Yüzü, Buzlar Kraliçesi ve İlahi (La Divine) gibi pek çok takma adı da bulunan ve 50 gün boyunca Pera Palace Hotel’de konaklayan dünyaca ünlü İsveçli aktris Greta Garbo’dan almaktadır. Tepebaşı’na ve Taksim’e cephesi olan manzarasıyla özenle hazırlanmış olan odalarda, geçmişin birikiminden gelen güzelliğe tanıklık edebilir ve kendinize ayırdığınız her anın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Geçmişin geleceğe dokunduğu her yer, insan yaşamını unutulmaz sayfalara taşıyan en kıymetli hatıralardan oluşur. Öyle ki zaman, söz konusu hatıraları sakladığı gibi sonsuz kalmalarına da yardımcı olur. Pera Palace Hotel’in tarih kokan katları arasında bulunan Greta Garbo Köşe Odaları da söz konusu hatıraların en kıymetli parçalarından meydana gelmektedir ve Pera Palace Hotel’de yer alan diğer pek çok oda gibi en önemli zamanlara eşlik etmektedir.

​Pera Palace Hotel, konaklama deneyiminize unutulmaz bir hatıralar bütünü daha eklemeniz için sizleri bekliyor.

ODA ÖZELLİKLERİ

Şehir Manzaralı

Oturma Alanı

Kablolu TV

Kablosuz İnternet

Uydu TV

Nespresso Makinesi

Minibar

Bornoz

Saç Kurutma Makinesi

Oda Kasası

Sigara İçilemez

Evcil Hayvana İzin Verilir

İletişime Geçin