DELUXE PERA VIEW ROOM TWIN

DELUXE PERA VIEW ROOM TWIN

Twin yataklı, geleneksel dokuya sahip özel odalarda, hayalini kurduğunuz konforu yaşamanız için İstanbul’un en kıymetli tarihi yapılarından olan Pera Palace Hotel, her mevsim sizleri bekliyor.

Zamanı değerli kılan her bütün, asıl zenginliğini taşıdığı ayrıntılarda saklı tutar. Böylelikle kalıcılık ve süreklilik iki ayrı koldan kendi yolculuğunu başlatır. Pera sokaklarında karşınıza çıkan pek çok şey, aslında bir zamanlar yaşanmış olan değerlerin toplamından günümüze ulaşmıştır.

Zamanda yolculuğa Pera Manzaralı Delüks Twin Odalar sayesinde adım atmak, yaşadığınız zamana değer katmanızı sağlarken diğer yandan da birbirinden farklı fotoğraf karelerine şahitlik etmenizin önünü açar. Tarihin içinden gelen ve yaşamaya devam eden Pera manzarası, eskiden yeniye uzanan güzelliğiyle konforlu bir konaklama deneyimi yaşamanızı mümkün kılar. Geçmişi ve günümüz modernizmini büyüten her ayrıntıya dahil olmanız artık mümkündür ve hiçbir zaman imkânsız değildir.

ODA ÖZELLİKLERİ

Her köşesinde eski İstanbul ruhunu taşıyan Pera Manzaralı Delüks Odalar, Pera manzarasıyla birleşince size sadece keyifli bir seyir deneyimine dahil olmak kaldığı gibi, aynı zamanda anlatılan pek çok hatırayı da gözünüzde canlandırmanıza olanak sağlıyor.

Şehir Manzaralı

King Yatak

İkiz Yatak

Balkon

Oturma Alanı

Kablolu TV

Kablosuz İnternet

Uydu TV

Çalar Saat

Nespresso Makinesi

Minibar

Odadan Kontrol Edilebilen Klima

Acil Durum Çıkış Planı

Açılabilir Pencere

Bornoz

Masa Lambası

Saç Kurutma Makinesi

Oda Kasası

Sigara İçilemez

Evcil Hayvana İzin Verilir

Kaz Tüyü Yastık

24 Saat Operatör

Su Isıtıcısı

Bebek Karyolası

İletişime Geçin