PRESIDENTIAL SUITE

PRESIDENTIAL SUITE

Pera Palace Hotel’in 4. ve 5. katlarında yer alan 115 m2’lik odalar, seçkin misafirlerin, devlet ve iş insanlarının beklentilerini karşılayabilecek kalitede konforlu bir konaklama imkânı sunuyor.

Tarihe dokunan en kıymetli odalar arasında yer alan Presidential Süitler, İngiltere Kralı VIII. Edward ve Avusturya-Macaristan İmparatoru Franz Joseph’in isimlerini taşımaktadır.

Tarihe yön vermek, onun değişimine katkı sunmak geleceği yaratan en önemli etkenler arasında yer alır. Zaman ve mekân da aynı öneme dahil olan ve paralelinde ilerleyen bir bütün olarak varlık gösterir. Pera Palace Hotel, tarihe tanıklık ettiği kadar ev sahipliği de yapmıştır. Arnavutluk Kralı Zogo, Yugoslavya Devlet Başkanı Tito ve Şah Rıza Pehlevi de Pera Palace Hotel’de konaklamış, onun ihtişamlı atmosferine dahil olmuştur.

Diğer odalara ek olarak tasarlanan giyinme odası, yemek odası, oturma ve misafir odasının yanında küvetli ve duşlu banyo da yer almaktadır. Her anlamda rahatlığın ve konforun sağlandığı Presidential Süitler, değerli konuklarının rahatı için daima özenli ve hazır olarak misafirlerini bekliyor.

ODA ÖZELLİKLERİ

Haliç Manzaralı

Kablolu TV

Nespresso Makinesi

Saç Kurutma Makinesi

Çalışma Odası

Kablosuz İnternet

Oda Kasası

Sigara İçilemez

Oturma Alanı

Uydu TV

Minibar

Bornoz

Evcil Hayvana İzin Verilir

İletişime Geçin