DELUXE GOLDEN HORN ROOM TWIN

DELUXE GOLDEN HORN ROOM TWIN

Odanızda yer alan Fransız balkon sayesinde karşınızda uzanan manzaraya bir adım daha yakın olabilir, tarihi mobilyalarla özel olarak hazırlanan odanızda geçmişin izleriyle birlikte hem konforlu hem de farklı bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.  

Zamanın akışı içerisinde bütün ihtişamıyla kendini koruyan Haliç, eşsiz manzarasını odalarınıza taşırken diğer yandan da konaklama deneyiminizdeki hatıralarınıza yenilerini eklemenize olanak sağlayacak. Bir yandan nefes alıp vermeye devam eden İstanbul’un tarihine tanıklık ederken, diğer yandan da lüks bir konaklama deneyimi yaşayacaksınız.

Şehirler de tıpkı insanlar gibi günden güne değişir. Dünya üzerinde görülmeye değer pek çok mekân da söz konusu değişimin bir parçası olarak benlik kazanır ve ilerleyişini bu sayede gerçekleştirir. Haliç, İstanbul tarihinde önemli pek çok olaya şahitlik etmesiyle ünlüdür. Bu nedenledir ki bugün taşıdığı güzellikler, geçmişin gizemli yolculuğu sayesindedir. Pera Palace Hotel’in gördüğü en kıymetli manzaralardan biri olan Haliç’e, bir de sizin için özel olarak hazırlanan odanızdan bakın.

ODA ÖZELLİKLERİ

Deniz Manzaralı

Oturma Alanı

Kablolu TV

Kablosuz İnternet

Uydu TV

Nespresso Makinesi

Minibar

Bornoz

Saç Kurutma Makinesi

Sigara İçilemez

Evcil Hayvana İzin Verilir

İletişime Geçin