Kulaklardan Kalplere Değecek Bir Babalar Günü Hediyesi: Cumartesi Sabah Konserleri

Her yıl Haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü, biricik kahramanınız olan babanıza duyduğunuz sonsuz sevgiyi ve minneti hissettirmek için eşsiz bir fırsat. Bu nedenle Babalar Günü yaklaşırken anlamlı bir hediye arayışı da kaçınılmaz oluyor. Siz de babanız için en güzel hediyeyi seçmek istiyorsanız harika önerilerle karşınızdayız! Bir ömür emeğini ve desteğini sizden esirgemeyen babanızı bu özel günde mutlu etmek için birbirinden farklı zevklere hitap eden hediye önerilerimize göz atabilirsiniz.

Her Baktığında Sizi Hatırlasın: Kol Saatleri 

kol-saati

Kol saatinin tasarımı ve işlevselliği, bir erkeğin hem karakterine hem yaşam tarzına dair çok şey ifade edebilir. Bu sebeple kol saatleri, pek çok erkek için değerli ve anlamlı bir aksesuardır. Hediye olarak verilen kol saatleri, hem kişinin bileğine her baktığında sizi anımsamasını hem de kendini özel hissetmesini sağlar. Siz de bu Babalar Günü’nde modern, klasik ya da spor görünümlü, birbirinden şık ve işlevsel kol saati modellerini inceleyebilir; babanız için en uygun modeli bulabilirsiniz.

Tarz Sahibi Babalar İçin Zamansız Bir Aksesuar: Güneş Gözlükleri

İçimizi ısıtan yaz sıcaklarının yavaş yavaş kendini hissettirmeye başladığı günlerde güneş gözlüğü, babanız için mükemmel bir hediye olabilir. Gözleri dış etkenlerden koruyan ve çeşitli göz hastalıklarını önlemeye yardımcı güneş gözlükleri, aynı zamanda kombinleri tamamlayan oldukça şık bir aksesuardır. Farklı model, renk ve stillerde tasarlanan güneş gözlükleri arasından babanızın yüzüne en uygun olanı tercih edebilir, tarzına şık bir dokunuş yapabilirsiniz.

Ona Verdiğiniz Değeri Göstermek İçin: Kişiye Özel Tasarımlı Hediyeler

Son yıllarda özel günler için sıklıkla tercih edilen hediye alternatifleri arasında kişiye özel tasarımlı ve fotoğraf baskılı ürünler yer alıyor. Bu tarz ürünleri tercih ederek hem anılarınızı ölümsüz kılabilir hem de kişisel bir armağan hazırlayabilirsiniz. Biricik babanızla çekilmiş fotoğraflarınızın yer aldığı kupalar, tablolar, takvimler, hediye kutuları ve tişörtler; Babalar Günü için harika bir hediye seçeneği olabilir. Ayrıca babanızın adını ya da adının baş harfini yazdırabileceğiniz cüzdan, atkı, çakmak ve kalem gibi kişiselleştirilmiş hediyelere de göz atabilirsiniz. Dilerseniz birkaç farklı kullanışlı ürünü bir araya getiren özel tasarım kutuları da inceleyip ona küçük sürprizlerle dolu bir harika hediye verebilirsiniz.

Teknoloji Tutkunu Babalar İçin: Tabletler

Giderek artan çeşitliliğin de etkisiyle teknolojik aletler, en ilgi çekici hediyeler arasındaki yerini koruyor. Eğer babanızı tam bir teknoloji tutkunu olarak tanımlıyorsanız tabletler, doğru bir hediye alternatifi olabilir. İçerik yazma, araştırma yapma, haber okuma, video izleme, mail gönderme ve pek çok aplikasyon üzerinden iletişim kurma gibi amaçlarla kullanabileceği tabletler, işlerini kolaylaştırabilir. Ayrıca bu cihazlarla oyun oynama, video, film ve dizi izleme gibi eğlenceli aktiviteler de yapabilir. Siz de babanıza rahatlıkla yanında taşıyabileceği bir tablet hediye ederek ona kendisini dünyanın en şanslı babası gibi hissettirebilirsiniz.

Nostaljik Bir İkili: Pikap ve Plak

pikap-pilak

Artık müzik dinlemek cep telefonundan ya da bilgisayardan tek tuşla kolayca mümkün olsa da günümüzde pikaplar her yaştan insanın hâlâ ilgisini çekiyor. Eğer babanızın ilgi alanları arasında müziğin önemli bir yer tuttuğunu düşünüyorsanız onu bir anda geçmişe götürecek nostaljik bir hediye tercih edebilirsiniz. Bu Babalar Günü’nde ona yüksek ses kalitesine sahip plaklar ile eşsiz bir müzik deneyimi yaşatın!

“Benim Babam Âdeta Bir Kitap Kurdu.” Diyenlere: Kitap

Kitap okumak pek çok insanın en keyif aldığı hobilerinden biri. Siz de “Benim babamın okumadığı kitap yoktur.” diyenlerdenseniz ona güzel zaman geçirebileceği özel bir kitap hediye edebilirsiniz. İlgi alanına yönelik araştırma, tarih, sanat, hobi, eğitim gibi farklı kategorilere göz atabilirsiniz. Dilerseniz polisiye, bilim kurgu, romantik, klasik gibi roman türlerini inceleyerek okuma zevkine uygun kitabı bulabilirsiniz. 

Güzel Kokuların Tutkunu Babalara: Parfümler

Bazı kokular vardır ki bizi bir anda bambaşka hislere ya da anılara götürebilir. Koku duyusu hafıza ile yakından bağlantılı olduğu için parfüm, özel günlerde sevdiklerimize verebileceğimiz değerli ve duygusal hediye seçeneklerinden biridir. Bu Babalar Günü’nde babanıza onu iyi tanıdığınızı gösterecek, büyüleyici bir koku armağan etmeye ne dersiniz? O hâlde, zengin bir çeşitlilik sunan parfümler arasından babanız için en uygun kokuyu seçerek onu ne kadar çok sevdiğinizi hissettirin!

Benzersiz Bir Müzik Şöleni: Cumartesi Sabah Konserleri

cumartesi_sabah

Babanız için sıra dışı bir hediye arıyorsanız ihtişamlı tarihiyle İstanbul’un gözdesi olan Pera Palace Hotel‘de düzenlenen Cumartesi Sabah Konserleri’ne mutlaka göz atmalısınız! Babanızla birlikte, ihtişamlı Grand Pera Balo Salonu’nda cumartesi günleri saat 11.00’de gerçekleşen etkinliklere katılarak değerli sanatçıların büyüleyici performanslarıyla klasik müziğe doyabilirsiniz. Cumartesi Sabah Konserleri ile Babalar Günü’nde babanıza bambaşka bir müzik deneyimi yaşatabilir, ona unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. 

İstanbul Arkeoloji Müzeleri’nin Tarihi

Üç ana birimden oluşan İstanbul Arkeoloji Müzeleri; tarihî dokusu, bünyesinde barındırdığı bir milyondan fazla eser ve görkemli mimarisiyle İstanbul’un ve Türkiye’nin en değerli müzeleri arasında…

Daha Fazla Bilgi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na Özel: Türkiye’de Balenin Gelişimi

Estetik bir görsellik sunarak insan ruhuna dokunmayı başaran bale; dans, müzik ve tiyatro gibi farklı sanat disiplinlerini buluşturan bir sanat türüdür. İtalya’da Rönesans Dönemi’nde hayat bulan…

Daha Fazla Bilgi

İletişime Geçin