PERA PALACE HOTEL CUMARTESİ SABAH KONSERLERİ YENİ SEZONUYLA SİZLERLE…

120 yılı aşkın tarihiyle, sanatın da merkezi olan Pera Palace Hotel “Cumartesi Sabah Konserleri” IDEA Müzik ile işbirliğinin altıncı yılında, Sompo Sigorta ana sponsorluğunda başlıyor.

İstanbul’da pek çok ilke ev sahipliği yapan Pera Palace Hotel’in doğal akustiği ve ihtişamıyla hem sanatçıları hem de dinleyicileri kendisine hayran bırakan Grand Pera Balo Salonu’nda gerçekleşecek Cumartesi Sabah Konserleri ile klasik müzik tutkunları sezon boyunca birbirinden değerli sanatçıların ilham verici performansları ile buluşacak.

Sezon açılış konserini,  “Pera’da Sonbahar Rüzgarı” performansı ile Özgecan Günöz ve Özgür Ünaldı’nın yapacağı Cumartesi Sabah Konserleri’nin sezon programında; “Serhan Bali, Eylül Elif Arslan, Dilbağ Tokay, Emine Serdaroğlu”, “TangoNEVA ve Ali Pınar”, “Duo Ensari Schuch – Gülru Ensari, Herbert Schuch”, Can Çakmur, “Şirin Pancaroğlu, Elif Yurdakul Baykurt”, “Semplice Quartet”, Golden Horn Brass” gibi birbirinden değerli sanatçılar ve gruplar yer alıyor.

*Cumartesi Sabah Konserleri’nin biletlerini www.passo.com.tr üzerinden satın alabilirsiniz, ayrıca kombine bilet uygulaması da bulunmaktadır. Öğrenci biletleri, konser günlerinde Pera Palace Hotel resepsiyonundan, öğrenci kimlikleri gösterilerek satın alınabilir. Konserler sabah saat 11:00’de başlamakta, arasız olarak ve yaklaşık 1 saat sürmektedir.

*Yaşanan deprem felaketi sebebi ile  25 Şubat Cumartesi sabah konserimiz ertelenmiştir.

İletişime Geçin