Genç Cumhuriyet’in İlk Yılbaşı Balosunun Yapıldığı Pera Palace’ın 2020 Yılbaşı Programı

Aralık ayının gelmesiyle beraber herkes yılbaşı planları yapmaya başladı. Birçok insan şehrin içinde keyifle yeni yılı karşılayacağı bir etkinlik arayışı içerisine girdi. Eğer bu sözler tam da hislerinize tercüman olduysa size harika bir önerimiz var! Yeni yıla; Cumhuriyet tarihindeki ilk yılbaşı balosuna ev sahipliği yapan Pera Palace Hotel’deki muhteşem bir yılbaşı organizasyonu ile girmeye ne dersiniz?

 

Geçmişten bugüne balolar, konserler, defileler gibi birçok önemli olaya ev sahipliği yapan Pera Palace Hotel, bu yılbaşında da çok özel bir kutlamayla karşınızda!

balo-sol-basta-Muhittin-Üstündağ-e1576754256335

 

120 yılı aşkın süredir birçok önemli organizasyona ev sahipliği yapan Pera Palace Hotel, 31 Aralık gecesi Grand Pera Balo Salonu’nun sahnesinde pop, caz, latin, salsa ve modern klasiklerden oluşan repertuarıyla Tayla Koray Orkestrası’nı ağırlayacak!

Bunun yanı sıra kendine has dekorasyonuyla Grand Pera Balo Salonu, siz değerli konuklarını 20’lerin 30’ların ihtişamını hissedecekleri bir zaman yolculuğuna çıkaracak.

 

Konser ve canlı DJ performansı ile birlikte zengin yılbaşı menüsü de bu geceyi unutulmaz kılacak detaylar arasında!

İşte Pera Palace Hotel’in uzman şefler tarafından hazırlanan yılbaşı menüsünde yer alacak lezzetlerden bazıları: “Porçini Mantarlı Nohut Çorbası”, “Deniz Mahsulleri Kombinasyonu”, “Hindi Dolgulu Kabak Çiçeği Dolması ve Kadayıf Topu”, “Taze Baharatlar ile Marine edilmiş Bonfile ve Kuzu Pirzola” ve “Yeşil Elma Dolgulu Zencefilli Mus”.

 

Yeni yılın ilk hediyesi: Tarihi Pera Palace Hotel’in lüks odalarında konaklama imkânı!

TUN_5974-e1576753593355

31 Aralık gecesi yalnızca Pera Palace Hotel’deki yılbaşı organizasyonuna katılabileceğiniz gibi gecenin sonunda otelde konaklama şansına da sahip olabilirsiniz. Pera Palace hotel, geceyi otelde geçirmek isteyenlere de yılbaşı balosuna katılım, çift kişilik odada konaklama ve sabah Agatha Restaurant’ta iki kişilik kahvaltının dahil olduğu avantajlı bir paket hazırladı.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için +90 212 377 40 00’ı arayabilir veya perapalace.com adresini ziyaret edebilirsiniz!

İstanbul Arkeoloji Müzeleri’nin Tarihi

Üç ana birimden oluşan İstanbul Arkeoloji Müzeleri; tarihî dokusu, bünyesinde barındırdığı bir milyondan fazla eser ve görkemli mimarisiyle İstanbul’un ve Türkiye’nin en değerli müzeleri arasında…

Daha Fazla Bilgi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na Özel: Türkiye’de Balenin Gelişimi

Estetik bir görsellik sunarak insan ruhuna dokunmayı başaran bale; dans, müzik ve tiyatro gibi farklı sanat disiplinlerini buluşturan bir sanat türüdür. İtalya’da Rönesans Dönemi’nde hayat bulan…

Daha Fazla Bilgi

İletişime Geçin